- OSRAM

Цена
€182 91 / 357 74 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Фар |
| Тип крушка | Ксенон/HID |
| Мощност (W) | 35 |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 3200 lm |
| Цветна температура (K) | 6000 K |
| Цокъл | PK32d-5 |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 3000 h |
| Тип монтаж | P32d-5 |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
OSRAM D3S 35W Xenon HID Лампа DUOBOX 66340CBN
Насладете се на превъзходна яркост и надеждност с OSRAM D3S 66340CBN DUOBOX. Тази ксенонова лампа с качество на оригинално оборудване осигурява ярка бяла светлина за подобрена видимост и безопасност на пътя.
Ключови Предимства
- OEM качество — Произведена по спецификации на оригиналното оборудване за перфектно пасване и производителност.
- Висок светлинен поток — Осигурява отлично осветление за по-безопасно шофиране през нощта.
- Дълъг живот — Конструирана за дълготрайна работа, намалявайки необходимостта от чести смени.
- Лесен монтаж — Plug-and-play дизайн с цокъл PK32d-5 за лесна подмяна.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Цокъл | PK32d-5 |
| Мощност | 35W |
| Напрежение | 12V |
| Технология | Ксенон / HID |
| E-mark одобрение | Да |
Какво има в кутията
- 2 x OSRAM D3S Xenon HID Лампа 66340CBN (DUOBOX)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




